Vitajte v
ZEN ZEM

Zen Zem je značka modernej keramiky, ručne točenej a ručne maľovanej veselými, farebnými motívmi.

ZEN ZEM keramika

Aktuálna kolekcia

Ďakujem za vypredanie experimentálnej kolekcie Zima. Vďaka vášmu záujmu som sa rozhodla, že farebné butterbells budem ešte neskôr vyrábať, takže aj keď ste náhodou nestihli objednať ten svoj, tak ěste budú. 🙂

 Na teraz mám už ale naplánovanú inú kolekciu, na ktorú sa už veľmi dlho teším a verím, že aj vy na ňu dlhšie čakáte 🙂  Aby ste boli stále informovaní sledujte Zen Zem instagram a túto stránku.

Viac čoskoro 💜

No results found.

O procese

Zen Zem je značka modernej keramiky, ručne točenej na hrnčiarskom kruhu. Po vytočení je každý kúsok ručne maľovaný farebnými motívmi, čo mu dodáva jedinečný dizajn. Všetky výrobky sú dva krát vypálené v keramickej peci. Po finálnom výpale s glazúrou sú trvácne, pripravené na používanie a spríjemnenie Vášho každodenného života. Kolekcie bývajú sezónne, čiže sa väčšinou hodia do aktuálneho ročného obdobia.

O nákupe

Predaj Zen Zem funguje v pravidelných updatoch kolekcií. Ak na eshope momentálne nevidíte dostupné žiadne produkty, tak je kolekcia vypredaná a o stošesť pracujem na novej :). O tom, kedy bude kolekcia doskladnená sa vždy vopred dozviete odoberaním newsletteru, alebo na Zen Zem instagrame. Pri updatoch obchodu Vám odporúčam zaregistrovať sa, aby ste si údaje vyplnili vopred a stihli objednať svoj vytúžený kúsok.

O Nine

Všetky výrobky navrhujem, vyrábam, upravujem, vypaľujem a fotím ja. Som dizajnérka, ktorú uchvátila precíznosť a náročnosť výroby keramiky. Do motívov dávam svoju predstavivosť a spomienky na pekné chvíle v detstve, aj dospelosti. Mám rada všetko farebné, príbehové, nebojím sa experimentovať a prinášať do tvorby novinky. Dopyt po mojej keramike ma veľmi teší a ďakujem za Vašu dôveru v moje umenie. Viac na O mne.

Tvorba handmade keramiky ma zaujala svojou precíznosťou a náročnosťou. Do každého kúsku ide množstvo snahy, času a lásky. Dúfam, že Vám každý jeden Zen Zem výrobok spríjemní pokojné domáce chvíle.

Viac o mne →

Vaše hodnotenia

No results found.